Tanıtımınıza önemli katkılar sağlayabilecek olan Kartvizit CD’ler şık ve küçük boyutlarıyla son zamanlarda çok tercih edilen bir multimedya ortamıdır. Her ne kadar cüzdanda taşınmasa da kağıt kartvizitler gibi kolayca atılmazlar.

Kutusu ve kapağı özenli hazırlanmış bir Kartvizit CD içi promosyon niteliği ile hiç açılmasa bile müşterilerinizin masasında süs olarak kullanabilir. Cüzdanınıza sığacak küçüklükte, dikdörtgen, yuvarlak ve belki de logonuz görünümündeki CD`ler şirketinizin kısa tanıtımı, resimlerinizi, verdiğiniz hizmetleri içerse nasıl olur? Kartvizit CD`yi herhangi bir sunum dosyanız yada teklif ekinde gönderebilir ve firmanızın tanıtımını baskılı broşürlerler yerine daha hesaplı ve modern, çok daha az yer kaplayan, hareketli bir sunum ile yapabilirsiniz.
Kartvizit cdler ürün ve hizmetlerinizi, animasyon ve video görüntüler gibi bir çok materyali bulundurabilmektedir.Genel kullanım alanları ise fuar ve organizasyonlar, müşteri sunumları, teklif dosyaları vb. dir.

Bırakın Tasarım Uzmanı cd nizi sizin için tasarlasın, müşterinize ürün ve hizmetlerinizi en verimli şekilde sunacak tasarımı yapsın. Müşteri sunumlarınızı kartvizit cd ile zenginleştirerek rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Size getireceği ufak bir maliyetin yanında kazançlarını sizin takdirinize bırakıyoruz.
Ürün veya firma tanıtımınızı CD-ROM üzerine taşıyarak, sunumlarınızı çok daha profesyonel ve çağdaş bir çizgiye ulaştırmak için bize danışın. Dikdörtgen Kartvizit CD: 50 MB veri kapasiteli dikdörtgen kartvizit cd kenarları yuvarlatılmış diktörgen şeklinde ve 86 mm x 62 mm lik boyutlarıyla her an yanınızda taşıyabileceğniz bir tanıtım aracıdır. kartvizit cd çoğalımı kartvizit cd dış baslı kartvizit cd iç animasyon kartvizit cd etiket baskı kartvizit cd selografik baskı kartvizit cd her işlemi yapılır....